Chceš najít nové kamarády, hrát hry, naučit se nevšedním dovedostem a zažít spoustu dobrodružství? Pak ti skauting má co nabídnout!

Pro skauty a skautky je skauting především o kamarádství a zážitcích. Skautské oddíly nabízí přátelské prostředí, ve kterém se mladí lidé postupně dobře poznají, zažijí spolu spoustu nevšedních aktivit, naučí se novým dovednostem a znalostem a zároveň získají povědomí o morálních principech, které skauty sjednocují. Díky tomu časem vytváří party a společenství, která drží pevně pospolu léta, desítky let a někdy i celé generace.

Chceš vědět víc? Přečti si více o našem oddílu, našem středisku nebo navštiv oficiální stránky českých skautů.

Jak se přidat?

Stačí kontaktovat některého z vedoucích našeho oddílu, viz kontakty, a na první akci si nejlépe rovnou připrav a vezmi s sebou vyplněnou přihlášku:

Těšíme se na tebe!

pondělí 2. září 2013 13:41:00      admin