O nás

1. roverský kmen Diversity je oddílem skautského střediska Lípa Říčany pro kluky a holky od 16 do přibližně 24 let.

Skauting

Naším posláním je podporovat rozvoj osobnosti mladých lidí, jejich duchovních, mravních, intelektuálních, sociálních a tělesných schopností v souladu s principy a metodami stanovenými zakladateli světového a českého skautingu. Více o skautingu se můžete dočíst na oficiálních stránkách Junáka.

Naše činnost

Oddíl se v současnosti schází na schůzkách přibližně jednou za dva měsíce, několikrát za rok podnikáme výlety či výpravy do vzdálenějších krajin a v neposlední řadě se mnozí z nás společně podílí na vedení mladších oddílů, jejich akcí a na pořádání akcí pro veřejnost.

Klubovna

Naše středisko má v Říčanech, poblíž rybníku Marvánek, vlastní srub, kde probíhají některé schůzky našeho oddílu. Přesnou adresu a vyznačení na mapě najdete v našich kontaktech.

pondělí 2. září 2013 13:46:00      admin